Szanowni Państwo! Zapraszamy na kolejne szkolenie dla kadry medycznej organizowane w ramach Projektu “SERCU NA RATUNEK – PROGRAM KORDIAN 2020. Program Profilaktyki Chorób Serca i Naczyń oraz Diagnostyki Hipercholesterolemii Rodzinnej w województwie łódzkim i mazowieckim”, które odbędzie się w trybie ON-LINE.

Zapisz się już dziś. Link do formularza rejestracyjnego oraz więcej informacji TUTAJ.

Szkolenie kierowane jest do:

  • lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzy medycyny pracy,
  • pielęgniarek,
  • ponadto personelu wspierającego, czyli osób, które będą świadczyć profesjonalne poradnictwo w ramach aktywnej profilaktyki tj. m. in. dietetyków, specjalistów w zakresie aktywności fizycznej, specjalistów do spraw żywienia, specjalistów promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, absolwentów zdrowia publicznego, fizjoterapeutów, psychologów, absolwentów technologii żywności i żywienia człowieka itp. (zgodnie z Polską Klasyfikacją Zawodów i Specjalności) oraz pozostałych specjalistów związanych z placówkami POZ.

którzy pracują lub współpracują z placówkami POZ z województwa łódzkiego lub mazowieckiego (tj. na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, kontrakt, lub wystawiają fakturę/rachunek w placówce POZ) a także są zaangażowani w realizację Projektu lub są gotowi nawiązać współpracę w ramach Projektu.

Zapraszamy osoby, które dotychczas nie uczestniczyły w szkoleniach realizowanych w ramach Projektu „Sercu na Ratunek. Program KORDIAN 2020″.

Tematyka szkolenia obejmie następujące zagadnienia:

  • założenia oraz sposób realizacji Projektu „Sercu na Ratunek. Program KORDIAN 2020”,
  • hipercholesterolemia rodzinna i inne zaburzenia lipidowe,
  • diagnostyka i postępowanie w wybranych chorobach serca i naczyń,
  • profilaktyka chorób serca i naczyń oraz metabolicznych,
  • zdrowy styl życia: aktywność fizyczna, zasady właściwego odżywiania się (najnowsze rekomendacje towarzystw naukowych),
  • dodatkowo komunikacja z pacjentem i budowanie motywacji pacjenta (dla chętnych).

Wszyscy uczestnicy, którzy pomyślnie zakończą szkolenie dla kadry medycznej uzyskają certyfikaty oraz punkty edukacyjne.

Ponadto zapraszamy do śledzenia informacji na temat kolejnych terminów szkoleń, które będą dostępne tutaj.

Skip to content